30
январь
2025
Оралхан Бөкей атындағы №44 лицейінде директордың бейіндік оқыту жөніндегі орынбасары Садыкова Н.А ұйымдастыруымен қала мектептеріне жаратылыстану пә
29.01.2025ж күні
Сабақтың мақсаты:Сұйытылған қышқылдардың әртүрлі металдармен реакцияларын зерттеу және сутек газаның сапалық реакциясын жүзеге асыру.Ашық сабақ барысында оқушылардың танымдық деңгейлерін және білімін арттыру мақсатында қызықты әдіс тәсілдер қолданылды. «Classroomscreen" әдісі мен топқа бөлінді , Сабақ барысында «Umaigra» платформасынан «Поезға отырайық» ойыны арқылы үй тапсырмасы тексерілді“Аквариум”әдісі арқылы металдардың формуласын табу болса “ Суреттер сөйлейді ” әдісі арқылы металдардың белсенділік қатарын анықтай алды . Оқушылардың тәжірибе жасау дағдыларын дамыту мақсатында оқушылармен зертханалық жұмыс жасалды. Сабақты бекітуге " flippity net» бағдарымен сәйкестендіруге тапсырма қолданылды. Оқушылар өздеріне берілген тапсырмаларды толығымен орындап шықты, білім мен білік дағдыларына аса мән берілді «Тәтті сынауық” әдісімен өзіндік, топтық және жұптық бағалау жұмыстары жүргізілді. Сабақтың соңында « Бағдаршам» әдісімен кері байланыс жасап сабақтың қорытындысы жасалды. Сабақ мақсатына жетті.Қала мектептерінен елген ұстазлармен кері байланыс жасалды. Сабаққа өте жақсы өтті деп оң бағасын берді.
Пән мұғалімі: Жайлаубаева Р.
Сабақтың мақсаты:Сұйытылған қышқылдардың әртүрлі металдармен реакцияларын зерттеу және сутек газаның сапалық реакциясын жүзеге асыру.Ашық сабақ барысында оқушылардың танымдық деңгейлерін және білімін арттыру мақсатында қызықты әдіс тәсілдер қолданылды. «Classroomscreen" әдісі мен топқа бөлінді , Сабақ барысында «Umaigra» платформасынан «Поезға отырайық» ойыны арқылы үй тапсырмасы тексерілді“Аквариум”әдісі арқылы металдардың формуласын табу болса “ Суреттер сөйлейді ” әдісі арқылы металдардың белсенділік қатарын анықтай алды . Оқушылардың тәжірибе жасау дағдыларын дамыту мақсатында оқушылармен зертханалық жұмыс жасалды. Сабақты бекітуге " flippity net» бағдарымен сәйкестендіруге тапсырма қолданылды. Оқушылар өздеріне берілген тапсырмаларды толығымен орындап шықты, білім мен білік дағдыларына аса мән берілді «Тәтті сынауық” әдісімен өзіндік, топтық және жұптық бағалау жұмыстары жүргізілді. Сабақтың соңында « Бағдаршам» әдісімен кері байланыс жасап сабақтың қорытындысы жасалды. Сабақ мақсатына жетті.Қала мектептерінен елген ұстазлармен кері байланыс жасалды. Сабаққа өте жақсы өтті деп оң бағасын берді.
Пән мұғалімі: Жайлаубаева Р.